fbpx

Sprzedaż parkietu i podłóg drewnianych

Podłogi drewniane Warszawa

Podłogi drewniane wkomponują się zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrze. Znajdą zastosowanie w prywatnym domu, małym mieszkaniu, a także sali sportowej czy też firmowym biurze. Szeroki asortyment podłóg drewnianych dostępny na rynku pozwoli nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter oraz przytulny klimat. Podłogi drewniane oraz parkiety kojarzą się z elegancją oraz luksusem, dlatego też znajdują uznanie nawet wśród największych estetów. Wykonane z naturalnych surowców wyróżniają się trwałością oraz eleganckim stylem.

Podłogi drewniane oferowane przez naszą firmę na terenie miasta Warszawa oraz w jego okolicach dostarczane są przez renomowanych producentów. Posiadamy parkiety wykonane z europejskiego drewna oraz z drewna egzotycznego. Ponadto sprowadzamy podłogi wykonane z desek zarówno warstwowych, jak i litych. Dodatkowo pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich rozwiązań oraz materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb. Warto pamiętać, iż gatunki drewna egzotycznego są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne dlatego też idealnie sprawdzają się w salonie, łazience, a nawet kuchni. Natomiast elegancki parkiet sosnowy rozświetli optycznie wnętrze. W trosce o potrzeby naszych klientów prowadzimy sprzedaż parkietów i podłóg drewnianych różnego rodzaju zarówno w Warszawie, Łodzi, jak i ich okolicach.

Sprzedaż podłóg

Jaki parkiet wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów parkietów o różnych właściwościach oraz kolorystyce. Warto zatem dopasować odpowiedni rodzaj parkietu zarówno do aranżacji wnętrza jak i do jego funkcjonalności. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad z zakresu oferowanych usług oraz produktów.

Sprzedaż podłóg drewnianych Warszawa

Oferujemy szeroki asortyment zarówno desek podłogowych, jak i parkietów. Możemy wykonać podłogi z desek wielowarstwowych oraz litych. W zależności od potrzeb dostarczamy również wiele rodzajów parkietów takich jak parkiety dębowe, bukowe, brzozowe czy też bambusowe.

Podłogi drewniane z profesjonalnym montażem

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferowanych produktów oraz usług.

Skontaktuj się z nami