O nas

FHU Łukasz Janowski

Z naszą pasją do drewna dzielimy się z klientami już od 2007 roku. Niezmiennie przedstawiamy walory naturalnych podłóg i utwierdzamy w przekonaniu, iż drewniane posadzki to najlepszy wybór na długie lata. Ich uniwersalne zastosowanie oraz ponadczasowy wygląd idealnie współgra z wieloma aranżacjami wnętrz. Natomiast możliwość renowacji uszkodzonych powierzchni pozwala na szybką odbudowę podłóg zarówno w sferze wizualnej, jak i funkcjonalnej. Firmę FHU Łukasz Janowski tworzy fachowy zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz zamiłowaniem do pracy z drewnem. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami umożliwiającymi cichą pracę oraz minimalizującymi zabrudzenia. Wykonywaliśmy usługi dla takich renomowanych firm jak Szkoła Tańca Łódź Egurrola Dance Studio czy też IKEA Łódź. Dodatkowo współpracujemy z producentami komponentów zabezpieczających podłogi oraz dostawcami wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i parkietów.

Renowacja oraz cyklinowanie podłóg Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas prace doprowadziły do jak najlepszych efektów wizualnych i technicznych. Przeprowadzamy renowację podłóg, która pozwala na odzyskanie dawnego blasku zarówno drewnianej posadzce, jak i pozostałym elementom wykonanym z tego materiału. W zakres naszych prac wchodzi bezpyłowe cyklinowanie parkietu i podłóg, lakierowanie i olejowanie, szpachlowanie ubytków, a także sprzedaż i montaż nowych podłóg wykonanych z drewna.

Dlaczego my?

Wysoka jakość oferowanych usług

Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu renowacji oraz układania drewnianych podłóg i parkietu. Tworzymy zespół najlepszych fachowców w swojej branży. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Korzystamy wyłącznie z renomowanych urządzeń wyposażonych w pochłaniacze pyłu oraz z produktów najwyższej jakości.

Długoletnie doświadczenie

Specjalizujemy się między innymi w takich usługach jak cyklinowanie parkietu, nie tylko na terenie miasta Warszawa ale także w innych częściach naszego kraju. Dzięki szerokiej gamie szkoleń oraz dużej ilości zrealizowanych projektów gwarantujemy naszym klientom w pełni profesjonalne wykonanie drewnianych podłóg oraz ich renowację.

Potrzebujesz drewnianej podłogi najwyższej jakości ?

Skontaktuj się z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferowanych usług.

Skontaktuj się z nami