Układanie podłóg

Układanie podłóg i parkietu

Drewniana podłoga nie zależnie od panującej aktualnie mody zawsze znajduje swoich zwolenników. Obecnie parkiety przeżywają renesans i stają się obiektem pożądania. Ich podstawowa zaleta to naturalny charakter komponujący się zarówno ze stylem rustykalnym, jak i skandynawskim. Co więcej, lita deska idealnie współgra z bardzo popularnym obecnie trendem Eko. Kolejne cechy drewnianych podłóg to uniwersalny charakter oraz naturalne ciepło. Roztaczają one w pomieszczeniu przytulną atmosferę oraz miłą aurę. Dlatego też układanie podłóg w mieście Warszawa oraz jego okolicach niezmiennie cieszy się popularnością.

Zarówno układanie podłogi z desek, jak i montaż parkietu wymaga wcześniejszego przygotowania podłoża. Dodatkowo istotną kwestią jest precyzyjne dopasowanie poszczególnych elementów. Wszystkie prace związane z układaniem drewnianej podłogi oraz jej konserwacją wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także doświadczenia. Podłoga drewniana stanowi inwestycję na długie lata, dlatego też warto jej montaż powierzyć firmie z odpowiednimi kwalifikacjami. Na co dzień układamy podłogi oraz parkiety dębowe, jodłowe i inne. W swojej pracy wykorzystujemy różne gatunki drewna zarówno te europejskie, jak i egzotyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac montażowych oraz zadowolenie naszych klientów.

Układanie parkietu:

Układanie parkietu Warszawa

Naszym klientom szczególnie polecamy montaż parkietu. Ten rodzaj podłogi sprawdza się w wielu aranżacjach. Dodatkowo istnieje możliwość dokonania jego kilkukrotnej renowacji, która przywraca drewnu pierwotny wygląd.

Montaż podłóg drewnianych

Układanie podłogi drewnianej może zostać wykonane za pomocą kleju lub z wykorzystaniem tak zwanych desek pływających. Nasi pracownicy chętnie doradzą Ci, jaki rodzaj drewna wybrać oraz zaproponują najlepszy sposób montażu podłóg.

Układanie podłóg drewnianych oraz parkietów

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia zakresu prac oraz ceny za układanie drewnianej podłogi i parkietu.

Skontaktuj się z nami